Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Vysoké školy v Česku: Vysoká škola ekonomická v Praze

Vysoké školy v Česku: Vysoká škola ekonomická v Praze

 

Vysoká škola ekonomická v Praze je největší veřejná ekonomická univerzita v České republice, která českým i zahraničním studentům nabízí výjimečné vysokoškolské vzdělání v různých manažerských, ekonomických a informatických oborech.

 

Na šesti fakultách univerzity je nyní zapsáno více než 20 000 studentů, z toho více než 3 000 mezinárodních.

 

Bakalářské studijní programy jsou vedeny v češtině, angličtině a ruštině, magisterské a doktorské programy jsou vyučovány v češtině a angličtině. Programy vyučované v českém jazyce jsou pro zahraniční studenty k dispozici zdarma , studium v ​​angličtině je zpoplatněno.

 

Areál VŠE se nachází v centru Prahy a tvoří ho 3 budovy modernizované nejmodernější technologií, knihovny, menzy a špičkové učebny.

 

Akademickou fakultu VŠE v Praze tvoří přední odborníci v oboru ekonomie. Většina lektorů pracuje pro veřejné agentury nebo soukromé firmy.

 

Během studia mají studenti možnost stážovat u vlivných společností jako je Česká spořitelna, Komerční banka, ŠkodaAuto, PricewaterhouseCoopers, HVBBank, Deloitte, L´ORÉAL a další významné firmy.

Studenti VŠE v Praze se často účastní globálních výměnných programů a stáží v zemích jako je Nizozemí, Portugalsko, Španělsko, USA a Belgie.

 

Vysoká škola ekonomická v Praze zahrnuje přibližně 100 mezinárodních partnerských univerzit, mimo jiné Cambridge, Harvard, Princeton a Sorbonnu.

Podobné články na blogu

Jak zůstat o Vánocích produktivní a přitom si odpočinout?
27.01.2023

Jak zůstat o Vánocích produktivní a přitom si odpočinout?

  Jak se blíží období Vánoc, může být obtížné zůstat produktivní. Řiďte se těmito tipy, abyste měli ve svém studiu navrch. Jak…

Čítať viac
Time management: tajemství úspěchu na VŠ
20.01.2023

Time management: tajemství úspěchu na VŠ

  Může být obtížné organizovat si čas jako student, zvláště pokud pracujete na plný úvazek nebo máte při studiu jiné povinnosti.…

Čítať viac
Proč si při rozhodování vybrat studium práva?
13.01.2023

Proč si při rozhodování vybrat studium práva?

  Kariéra práva je jen jednou z mnoha potenciálních cest, kterými se mohou studenti vydat. Proč byste si ji měli vybrat zrovna vy a jaké požadavky i v…

Čítať viac