Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Vysoké školy v Česku: Vysoká škola ekonomická v Praze

Vysoké školy v Česku: Vysoká škola ekonomická v Praze

 

Vysoká škola ekonomická v Praze je největší veřejná ekonomická univerzita v České republice, která českým i zahraničním studentům nabízí výjimečné vysokoškolské vzdělání v různých manažerských, ekonomických a informatických oborech.

 

Na šesti fakultách univerzity je nyní zapsáno více než 20 000 studentů, z toho více než 3 000 mezinárodních.

 

Bakalářské studijní programy jsou vedeny v češtině, angličtině a ruštině, magisterské a doktorské programy jsou vyučovány v češtině a angličtině. Programy vyučované v českém jazyce jsou pro zahraniční studenty k dispozici zdarma , studium v ​​angličtině je zpoplatněno.

 

Areál VŠE se nachází v centru Prahy a tvoří ho 3 budovy modernizované nejmodernější technologií, knihovny, menzy a špičkové učebny.

 

Akademickou fakultu VŠE v Praze tvoří přední odborníci v oboru ekonomie. Většina lektorů pracuje pro veřejné agentury nebo soukromé firmy.

 

Během studia mají studenti možnost stážovat u vlivných společností jako je Česká spořitelna, Komerční banka, ŠkodaAuto, PricewaterhouseCoopers, HVBBank, Deloitte, L´ORÉAL a další významné firmy.

Studenti VŠE v Praze se často účastní globálních výměnných programů a stáží v zemích jako je Nizozemí, Portugalsko, Španělsko, USA a Belgie.

 

Vysoká škola ekonomická v Praze zahrnuje přibližně 100 mezinárodních partnerských univerzit, mimo jiné Cambridge, Harvard, Princeton a Sorbonnu.

Podobné články na blogu

Několik tipů, jak efektivně zvýšit soustředění při psaní závěrečné práce
22.05.2024

Několik tipů, jak efektivně zvýšit soustředění při psaní závěrečné práce

  Soustředění při psaní diplomové práce doma může být náročné, ale s několika strategiemi a technikami můžete zvýšit svou…

Čítať viac
Jaký si připravit systém odměn při psaní závěrečky na VŠ?
15.05.2024

Jaký si připravit systém odměn při psaní závěrečky na VŠ?

  Vytvoření systému odměn při psaní závěrečné práce může být skvělým způsobem, jak si udržet motivaci a odměnit se za dosažené …

Čítať viac
Jak si rozvrhnout psaní bakalářské práce den po dni?
08.05.2024

Jak si rozvrhnout psaní bakalářské práce den po dni?

  Rozvržení psaní bakalářské práce podle dní je klíčové pro efektivní plánování a dosažení va&scaron…

Čítať viac