Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Vysoké školy v Česku: Vysoká škola ekonomická v Praze

Vysoké školy v Česku: Vysoká škola ekonomická v Praze

 

Vysoká škola ekonomická v Praze je největší veřejná ekonomická univerzita v České republice, která českým i zahraničním studentům nabízí výjimečné vysokoškolské vzdělání v různých manažerských, ekonomických a informatických oborech.

 

Na šesti fakultách univerzity je nyní zapsáno více než 20 000 studentů, z toho více než 3 000 mezinárodních.

 

Bakalářské studijní programy jsou vedeny v češtině, angličtině a ruštině, magisterské a doktorské programy jsou vyučovány v češtině a angličtině. Programy vyučované v českém jazyce jsou pro zahraniční studenty k dispozici zdarma , studium v ​​angličtině je zpoplatněno.

 

Areál VŠE se nachází v centru Prahy a tvoří ho 3 budovy modernizované nejmodernější technologií, knihovny, menzy a špičkové učebny.

 

Akademickou fakultu VŠE v Praze tvoří přední odborníci v oboru ekonomie. Většina lektorů pracuje pro veřejné agentury nebo soukromé firmy.

 

Během studia mají studenti možnost stážovat u vlivných společností jako je Česká spořitelna, Komerční banka, ŠkodaAuto, PricewaterhouseCoopers, HVBBank, Deloitte, L´ORÉAL a další významné firmy.

Studenti VŠE v Praze se často účastní globálních výměnných programů a stáží v zemích jako je Nizozemí, Portugalsko, Španělsko, USA a Belgie.

 

Vysoká škola ekonomická v Praze zahrnuje přibližně 100 mezinárodních partnerských univerzit, mimo jiné Cambridge, Harvard, Princeton a Sorbonnu.

Podobné články na blogu

Myslete pozitivně, buďte pozitivní
24.05.2023

Myslete pozitivně, buďte pozitivní

  Bez ohledu na to, co studujete nebo kde jste ve světě, pozitivní myšlení může být mocným nástrojem. Studentský život může být v dne…

Čítať viac
Time management: tajemství úspěchu na VŠ při zaměstnání
17.05.2023

Time management: tajemství úspěchu na VŠ při zaměstnání

  Může být obtížné organizovat si čas jako student, zvláště pokud pracujete na plný úvazek. Postupujte podle těchto tipů, které vá…

Čítať viac
Studium VŠ při práci na plný úvazek
10.05.2023

Studium VŠ při práci na plný úvazek

  Skloubit studium s prezenční prací je bezesporu výzva. Níže je uvedeno několik nejlepších tipů pro každého, kdo je v podobné situaci. …

Čítať viac