Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Jak funguje zpracování podkladů?

Žádné komplikace. Ryhlá odezva. Maximální kontrola.

Postup zpracování podkladů

 1. Objednávka

  Rozhodli jste se pro profesionální zpracování podkladů vaší závěrečné práce? Vyplňte, prosím, nezávaznou objednávku. Následně dostanete potvrzovací email o jejím přijetí. Objednávku můžete kdykoliv zrušit.

 2. Naše odpověď

  Po přijetí Vaší nezávazné objednávky Vám zašleme cenovou nabídku od jednoho nebo od více autorů. Zároveň dostanete informace pro další postup. Podívejte se na náš orientační ceník za zpracování podkladů.

 3. Výběr zpracovatele

  Pokud souhlasíte s našimi podmínkami zpracování podkladů, můžete si vybrat jednoho ze zpracovatelů, od kterých jste dostali cenovou nabídku. Návod na potvrzení objednávky najdete v e-mailu s cenovou nabídkou.

 4. Závazná objednávka

  Závaznou objednávku vytvoříte po přihlášení do našeho systému s výběrem některého ze zpracovatelů. E-mailem dostanete i instrukce k úhradám.

 5. Komunikace se zpracovatelem

  Se zpracovatelem můžete komunikovat prostřednictvím chatu v našem systému po celou dobu zpracování podkladů. Můžete mu posílat i různé soubory a podklady, které chcete zapracovat do podkladů.

 6. Možnost platby po částech

  Úhrady za zpracování podkladů závěrečné práce standardně rozdělujeme na 4 splátky. První fáze je v hodnotě 15 % z celkové sumy, druhá v hodnotě 30 %, třetí opět 30 % a čtvrtá 25 %. Se zpracovatelem si dohodnete termíny a celý postup úhrady a zpracování podkladů máte stále pod kontrolou v našem systému.

 7. Záruční doba

  Po odevzdání závěrečné práce pro vás bezplatně zapracujeme jakékoliv připomínky, které se týkají zpracovaných podkladů, jejich obsahu nebo témata, které byly dohodnuty v objednávce.

Rychlá nezávazná objednávka

Uvedením telefonního čísla

 • Vás můžeme kontaktovat pro upřesnění Vaší objednávky
 • Dokážeme rychleji vyřešit Vaše požadavky.
 • Vaše anonymita zůstává plně zachována.

Když nezadáte telefon, budete moci odeslat formulář až po zaškrtnutí políčka. Zkontrolujte si také SPAM, protože Vám do pár minut zašleme na email potvrzení o zadání Vašeho požadavku.
Rozumiem
Odesláním formuláře se nezavazujete k objednávce!

Odesláním tohoto formuláře jen získáte představu o cenách a možnostech zpracování podkladů Vaší závěrečné práce. Nemusíte dopředu nic platit a objednávku můžete kdykoliv zrušit.