Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Kdo jsme a co děláme?

Příprava podkladů pro vysokoškolské práce není hobby

Nejsme studenti

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti s přípravou podkladů pro závěrečné práce. Tyto služby jsou naší primární činností a společnost Ensington CZ, s.r.o. je zapsaná v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze.

Nejsme skupina inzerentů z různých portálů, kteří si přivydělávají při škole nebo zaměstnání a přípravu podkladů berou jen jako zábavu ve volném čase. V našem týmu najdete skutečné profesionály v oboru, kteří pracují jen pro nás.

Naše činnost je seriózní podnikání, z kterého nám plynou i povinnosti stanovené zákony České Republiky. Zodpovědně si plníme všechny povinnosti vzhledem ke státním institucím. Rozhodli jste se nás oslovit pro zpracování podkladů bakalářské, diplomové nebo jiné závěrečné práce? Nestane se vám, že by podklady diplomovky z ekonomie zpracoval právník nebo student. Víc než 170 odborníků z našeho týmu pokryje velké množství oborů. Garantujeme vám zpracování podkladů na té nejvyšší úrovni – přísně vybranými autory. Celý proces přípravy podkladů máte pod kontrolou díky neustálé komunikaci se zpracovatelem.

 

Chcete vědět více o službě a cenách?

 

Výslednou cenu podkladů bakalářských prací si určí autor na základě termínu odevzdání, náročnosti tématu, ale i dle samotného rozsahu.

 

CENÍK PRACÍ

 

Proč nám studenti důvěřují?

100% garance originality
100% garance originality
žádná část zpracovaných podkladů nebude zkopírována 
Zaručená anonymita
Anonymita zaručena
nikdy se nikdo nedozví, že jsme pro vás zpracovali podklady
Platby možné po částech
Platba i po částech
nemusíte platit celou částku za podklady na jeden krát
Příma komunikace
Příma komunikace
s autorem můžete rychle a jednoduše kdykoliv komunikovat
Možnost výběru autora
Možnost výběru zpracovatele
vyberte si sami z týmu skvělých autorů