Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Vysoké školy v Česku: Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

Vysoké školy v Česku: Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

 

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze je největší chemickou univerzitou nejen v České republice, ale v celé střední a východní Evropě.

 

VŠCHT Praha využívá osvědčené postupy v oblasti nanotechnologií a biotechnologií. Univerzita nabízí jak tradiční studijní programy, tak nové programy, které odpovídají nejnovějším trendům.

 

Univerzita byla založena v roce 1952 a má bohatou historii. Na fakultách VŠCHT Praha vyučovala řada světově uznávaných chemiků, včetně nositelů Nobelovy ceny za chemii.

Univerzita má nejmodernější vybavení a spolupracuje s více než 40 univerzitami po celém světě.

 

Vědecké a vzdělávací projekty univerzity podporují přední společnosti chemického průmyslu, včetně Unipetrolu, největší rafinérské a petrochemické společnosti v České republice, a farmaceutické společnosti Zentiva.

 

Každý student univerzity má možnost zapojit se do jakéhokoli výzkumného projektu, absolvovat zahraniční stáže a získat tak kvalitní a dobře placenou práci v České republice nebo v zahraničí.

 

 

Přijímání do bakalářských studijních programů na VŠCHT probíhá bez zkoušek. Uchazeči jsou přijímáni na základě známek z chemie a matematiky za poslední čtyři roky střední školy.

 

 

Podobné články na blogu

Myslete pozitivně, buďte pozitivní
24.05.2023

Myslete pozitivně, buďte pozitivní

  Bez ohledu na to, co studujete nebo kde jste ve světě, pozitivní myšlení může být mocným nástrojem. Studentský život může být v dne…

Čítať viac
Time management: tajemství úspěchu na VŠ při zaměstnání
17.05.2023

Time management: tajemství úspěchu na VŠ při zaměstnání

  Může být obtížné organizovat si čas jako student, zvláště pokud pracujete na plný úvazek. Postupujte podle těchto tipů, které vá…

Čítať viac
Studium VŠ při práci na plný úvazek
10.05.2023

Studium VŠ při práci na plný úvazek

  Skloubit studium s prezenční prací je bezesporu výzva. Níže je uvedeno několik nejlepších tipů pro každého, kdo je v podobné situaci. …

Čítať viac