Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Ranní rutina: tipy, triky a nápady

Ranní rutina: tipy, triky a nápady

 

To, co děláte ráno, určuje tón celého vašeho dne, určuje vaši náladu a určuje vaši produktivitu. Začněme s vaší úspěšnou ranní rutinou!

 

Chcete-li správně začít den, musíte se dostatečně vyspat. Každý ví o těch magických osmi hodinách, které zaručí energický začátek dne. Níže vám nabízíme několik snadno pochopitelných kroků, jak vytvořit udržitelnou ranní rutinu, která nastartuje váš den a dodá vám energii.

 

  1. Žádné tlačítko odložení. To je velké ne-ne, pokud chcete ráno dobře vstát. Opakované mačkání tlačítka odložení budíku vás jen více unaví, protože to může narušit vaše cirkadiánní rytmy – budete ospalí a rozmrzelí, a to není způsob, jak začít den.

  2. Ustlat postel. Zrušte filozofii 'ale já si lehnu zpátky' a investujte jednu minutu do ustlání postele, abyste získali pocit úspěchu, jakmile se probudíte. Jednoduchá akce, jako je tato, může zahnat touhu prokrastinovat po zbytek dne.

  3. Dopřejte si čerstvý vzduch a sluníčko. Otevřete okna a nadechněte se čerstvého vzduchu a sluníčka, abyste upozornili své smysly na skutečnost, že začal nový den, a vy byste také měli.

  4. Vyčistěte si zuby a nastříkejte si na obličej trochu vody. Kromě toho, že jde o další jednoduchý úkol, čištěním zubů vyplavujete z těla toxiny (o ranním dechu nemluvě). Dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.

  5. Řekni dobré ráno světu. Ať už to řeknete svým dětem, partnerovi, domácím mazlíčkům, rostlinám nebo prostě světu, budete vyzařovat pozitivitu. Nenechte se odradit, pokud žijete sami, je naprosto v pořádku popřát si také to nejlepší ráno!

 

Podobné články na blogu

Jak vytvářet a udržovat produktivní studijní rutinu
26.02.2024

Jak vytvářet a udržovat produktivní studijní rutinu

  Studijní rutina hraje klíčovou roli v dosahování akademických cílů a udržení emocionální pohody během studií. Vytv…

Čítať viac
Zábavné a kreativní metody učení: Učte se s radostí
21.02.2024

Zábavné a kreativní metody učení: Učte se s radostí

  Učení nemusí být pouze o nudě a opakování. Existuje celá řada zábavných a kreativních metod, které mohou zvý…

Čítať viac
Jak se připravit na stáže a praxe: Krok za krokem
14.02.2024

Jak se připravit na stáže a praxe: Krok za krokem

  Získání stáže nebo praxe může být klíčovým krokem k budoucí kariérní úspěchu. Avšak příprava na tuto…

Čítať viac