Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Ranní rutina: tipy, triky a nápady

Ranní rutina: tipy, triky a nápady

 

To, co děláte ráno, určuje tón celého vašeho dne, určuje vaši náladu a určuje vaši produktivitu. Začněme s vaší úspěšnou ranní rutinou!

 

Chcete-li správně začít den, musíte se dostatečně vyspat. Každý ví o těch magických osmi hodinách, které zaručí energický začátek dne. Níže vám nabízíme několik snadno pochopitelných kroků, jak vytvořit udržitelnou ranní rutinu, která nastartuje váš den a dodá vám energii.

 

  1. Žádné tlačítko odložení. To je velké ne-ne, pokud chcete ráno dobře vstát. Opakované mačkání tlačítka odložení budíku vás jen více unaví, protože to může narušit vaše cirkadiánní rytmy – budete ospalí a rozmrzelí, a to není způsob, jak začít den.

  2. Ustlat postel. Zrušte filozofii 'ale já si lehnu zpátky' a investujte jednu minutu do ustlání postele, abyste získali pocit úspěchu, jakmile se probudíte. Jednoduchá akce, jako je tato, může zahnat touhu prokrastinovat po zbytek dne.

  3. Dopřejte si čerstvý vzduch a sluníčko. Otevřete okna a nadechněte se čerstvého vzduchu a sluníčka, abyste upozornili své smysly na skutečnost, že začal nový den, a vy byste také měli.

  4. Vyčistěte si zuby a nastříkejte si na obličej trochu vody. Kromě toho, že jde o další jednoduchý úkol, čištěním zubů vyplavujete z těla toxiny (o ranním dechu nemluvě). Dopřejte si péči, kterou si zasloužíte.

  5. Řekni dobré ráno světu. Ať už to řeknete svým dětem, partnerovi, domácím mazlíčkům, rostlinám nebo prostě světu, budete vyzařovat pozitivitu. Nenechte se odradit, pokud žijete sami, je naprosto v pořádku popřát si také to nejlepší ráno!

 

Podobné články na blogu

Efektivní organizace času při studiu na vysoké škole: 10 praktických tipů
12.06.2024

Efektivní organizace času při studiu na vysoké škole: 10 praktických tipů

  Studium na vysoké škole vyžaduje efektivní řízení času, aby bylo možné zvládnout náročné akademické požadavky a zá…

Čítať viac
Jak se motivovat k psaní diplomové práce: Praktické rady a techniky
05.06.2024

Jak se motivovat k psaní diplomové práce: Praktické rady a techniky

  Psaní diplomové práce je náročný a často zdlouhavý proces, který vyžaduje vytrvalost a disciplínu. Pokud se snažíte nají…

Čítať viac
Jak se naučit kombinovat práci a odpočinek při psaní diplomky?
30.05.2024

Jak se naučit kombinovat práci a odpočinek při psaní diplomky?

  Kombinace práce a odpočinku je klíčem k efektivnímu psaní diplomové práce, která vám pomůže udržet si produktivitu a zároveň…

Čítať viac