Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Nejlepší místa ke studiu v kampusu

Nejlepší místa ke studiu v kampusu

 

Univerzitní kampusy jsou plné knihoven, kaváren a učeben. Jaká jsou ale nejlepší místa ke studiu na akademické půdě a jak můžete najít skvělá studijní místa?

 

Výběr správného studijního místa na vysoké škole může znamenat velký rozdíl. Dobrá studijní místa vám mohou pomoci soustředit se a vytěžit z každého studijního sezení maximum. A je tu skvělá zpráva pro vysokoškoláky - univerzitní kampusy jsou plné dobrých míst ke studiu.

Knihovna

Jen málo míst předčí školní knihovnu, pokud jde o klidná místa ke studiu. A knihovna je plná studijních míst. Některé knihovny dokonce umožňují studentům rezervovat si soukromou studovnu. Na velkých univerzitách se nezapomeňte podívat do menších knihoven, pokud dáváte přednost klidnému studijnímu místu. Najděte si stůl zastrčený v rohu, abyste mohli bez přerušení studovat.

Kavárna

Pokud jde o dobrá místa ke studiu, kavárny jsou na předních místech mnoha seznamů. A není těžké pochopit proč. Snadný přístup ke kofeinu a studijnímu občerstvení a spousta místa na stole dělá z kaváren skvělé místo pro studium v ​​kampusu.

Venku

Není nic lepšího, než si číst pod stromečkem. A je tu další přidaná výhoda studia venku na vaší vysoké škole, můžete prozkoumávat kampus a zároveň objevovat nová studijní místa!

Kolej

Pokud bydlíte na koleji, je velká šance, že na ní budete studovat. Jak ale proměnit hlučnou a někdy chaotickou kolej v dobré studijní místo? Za prvé, mějte přehledné studijní materiály a přehledný stůl. Za druhé, zvažte naplánování "studijních hodin" se svým spolubydlícím, abyste se mohli soustředit.

 

Podobné články na blogu

Vysoké školy v Česku: Univerzita Karlova v Praze
18.11.2022

Vysoké školy v Česku: Univerzita Karlova v Praze

  Univerzita Karlova (UK) v Praze, založená v roce 1348, je nejstarší a největší univerzitou v České republice. Byla to první univerzita, kter…

Čítať viac
Vysoké školy v Česku: Univerzita Palackého Olomouc
14.11.2022

Vysoké školy v Česku: Univerzita Palackého Olomouc

  Univerzita Palackého Olomouc (UP) je nejstarší univerzitou na Moravě a druhou nejstarší v České republice. Byla založena v roce 1573 jako veřejn…

Čítať viac
Vysoké školy v Česku: Masarykova univerzita
11.11.2022

Vysoké školy v Česku: Masarykova univerzita

  Masarykova univerzita, založená v roce 1919 a pojmenovaná po prvním prezidentovi země – Tomáši Masarykovi – se zrodila pouhý rok po…

Čítať viac