Pracujeme v souladu s předpisy o GDPR

Vaše osobní údaje jsou v absolutním bezpečí, zacházíme s Vašimi osobními údaji striktně v souladu s předpisy o ochraně osobních údajů.

  Číst více

Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Tato stránka využívá v rámci poskytování služeb cookies. Pokračováním v prohlížení stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete ZDE

Přihlásit

Jak proměnit stáž v pracovní nabídku?

Jak proměnit stáž v pracovní nabídku?

 

Stáže jsou příležitostí získat cenné pracovní zkušenosti, prokázat svou hodnotu, ale také můžete odejít se solidní nabídkou zaměstnání. Pokud však chcete budoucího zaměstnavatele zaujmout, musíte se držet několika pravidel.

 

  • Hledejte příležitosti, které vám umožní prokázat celou šíři vašich dovedností a talentů. Čím jste vynalézavější, tím větší je pravděpodobnost, že zapůsobíte. Ukázat vaši všestrannost a flexibilitu může být právě ta věc, která vede k pozici na plný úvazek.

 

  • Než požádáte o pomoc, zeptejte se sami sebe, jestli na to nejste schopni přijít sami. právě samostatnost je často tím, co povede k získání vytouženého místa. Nikdo vás totiž nebude chtít v budoucnu vodit za ruku. Zapůsobte vynalézavostí a zaměstnavatel si uvědomí, že nejste někdo, jehož ruku je třeba držet při každém úkolu.

 

  • Poznejte lidi, se kterými pracujete a nebojte se klást otázky, když je ten správný čas. Neexistuje lepší způsob, jak shromáždit informace o společnosti, než mluvit s těmi, kteří o tom vědí. Co společnost u zaměstnance hledá? Co byste měli a neměli dělat, abyste dostali nabídku zaměstnání? Začal někdo z vašich spolupracovníků jako stážisté? Čím více toho víte, tím větší jsou vaše šance na přijetí na konci vaší stáže!

 

  • Pokud chcete být týmovým hráčem a ukázat, jak snadno zapadnete, zdůrazněte tedy své dovednosti mimo pracoviště. Příležitosti být součástí týmu jsou všude, takže mějte oči otevřené! zajděte s kolegy na víno, nebo si zahrajte nějaký sport. .

 

  • Pokud vás po ukončení stáže nepřijmou, nepředpokládejte, že nikdy další šanci nedostanete. Pokud jste podali dobrý výkon a osvědčili se, zůstaňte v kontaktu. Sdělte zaměstnavateli, že vás stále zajímá a průběžně  informujte o jakémkoli novém vývoji.

Podobné články na blogu

Několik tipů, jak efektivně zvýšit soustředění při psaní závěrečné práce
22.05.2024

Několik tipů, jak efektivně zvýšit soustředění při psaní závěrečné práce

  Soustředění při psaní diplomové práce doma může být náročné, ale s několika strategiemi a technikami můžete zvýšit svou…

Čítať viac
Jaký si připravit systém odměn při psaní závěrečky na VŠ?
15.05.2024

Jaký si připravit systém odměn při psaní závěrečky na VŠ?

  Vytvoření systému odměn při psaní závěrečné práce může být skvělým způsobem, jak si udržet motivaci a odměnit se za dosažené …

Čítať viac
Jak si rozvrhnout psaní bakalářské práce den po dni?
08.05.2024

Jak si rozvrhnout psaní bakalářské práce den po dni?

  Rozvržení psaní bakalářské práce podle dní je klíčové pro efektivní plánování a dosažení va&scaron…

Čítať viac